HAKKIMIZDA

Şirketimiz ana faaliyet konusu olan havacılık sektörü ve bağlı kollarında faaliyet göstermek üzere 2008 yılında kuruldu. 2013 yılından itibaren ise COLON GROUP adıyla tüm alt markalarını bir çatı altında birleştirmiştir.

COLON GROUP,  Havacılık sektöründe çok farklı projelere imza atmıştır. Ulusal ve uluslararası havayolları, havalimanları, uçuş okulları, dil okulları, üniversiteler v.b itibarlı kurum ve kuruluşlar ile işbirliği yapmakta, reklam ve dijital danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

Ülkemizin özellikle değer yaratma açısından en önemli sorunlarından bir tanesi markalaşma faaliyetlerinin genel bir anlayış hâline dönüşmemesidir. Marka isimlerin yarattığı etkiyi ve gücü göz ardı etmemeliyiz. Bir markaya verilecek isim çok önemlidir. Bir markanın kısa vadede hayatta kalabilmesi için benzersiz bir fikir ya da konsepte sahip olması, yeni bir kategoride ilk olması ve enönemlisi zihinlerde kalan bir isme sahip olması gerekir. 

INTER MARKA.COM, sınırları aşmanız ve uluslararası marka taleplerinize global çözümler sunarak imkânsızı sizin için mümkün kılmak ve markalaşmanızı sağlamak için kuruldu. 

Havacılık ve diğer sektörler de başarıya ulaştırdıkları birçok projeleri bulunan INTER MARKA.COM ekibimiz, her yıl sadece 100 değerli üretici firmanın ulusal ve uluslararası kurumsal markalaşması için global marka alan adlarını özenle araştırmakta, analiz etmekte ve sizlerin hizmetine sunmaktadır.

 

.com alan adları uluslararası işleriniz (e-ticaret;mal ürün satışı v.b) için oldukça önem arz etmektedir. Uluslararası web ticareti (e-ticaret ile) yapacaksanız .com alan adı en doğru seçenektir.

 

Neden .Com ve Önemi için Lüfen Tıklayınız.!

 

Tüketicilerin gözünde kendine özgü yeni markanız veya alt markanız ile farklı bir tarz yaratabilir ve sınırları kolaylıkla aşabilir siniz. Sınırları aşmanızın ilk adımı YENİ BİR MARKA olabilir.

 

Yeni markanızla iş hayatınızda bol kazançlar ve başarılar dileriz.

 

Saygılarımızla..

 

INTER MARKA EKİBİ