ÖDEME VE TESLİMAT

ÖDEME SEÇENEKLERİ


1 - Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi)

İletişim sayfamızda tanımlı banka hesaplarımıza havale yöntemi ile ödeme yapabilirsiniz.


2 - Sitemiz Üzerinden Kredi Kartı Çekimi

Her türlü kredi kartınıza online tek ödeme yada 2-12 ay arası taksit imkanlarımızdan yararlanabilirsiniz. Online ödemelerinizde sipariş sonunda kredi kartınızdan tutar, hemen çekilecektir.


3 - Firmamızda Kredi Kartı Çekimi

Firmamızın kredi kartı P.O.S. cihazı mevcut değildir. Kredi kartınızla 2-12 ay arası taksit seçeneklerini kullanarak ödeme yapabilirsiniz.


4 - Mail-Order Kredi Kartı Çekimi

Tarafınızdan onaylı alışveriş tutarının, firmamızda bulunan kredi kartı P.O.S. cihazlarımızdan elle girilerek çekilebilmesi işlemidir. Bu işlemi yapabilmemiz için gerekli olan formun tarafınızdan doldurularak imzalanması gerekmektedir. Ayrıca kredi kartı ve nüfus cüzdanınızın arkalı-önlü fotokopisi de gereklidir. (Mail-Order sistemimiz mevcut değildir. Bilginize)


5 - Alternatif Ödeme Sistemi

Uluslararası güvenilirliğe sahip PayPal, PayU, iPara, İyzico Ödeme Sistemleri sayesinde; ister bakiyenizden, isterseniz de kredi kartınızla güven içerisinde ödeme yapabilirsiniz.ONLINE TESLİMAT/TRANSFER

Talepleriniz/Alan adınız sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz online adres bilgilerinize göre transfer edilmek üzere işleme alınacaktır.

Siparişleriniz, onaylandıktan sonra en geç 3 (üç) iş günü sonunda alan adınızın transfer edilmesini istediğiniz firmaya/adrese e-transfer edilecektir.